Reklama


MAT. BUD. - KATEGORIE

Nowość w ofercie KRISPOL - okleina Beton 2Beton to jeden z najbardziej powszechnych materiałów używanych w budownictwie. Przez lata uważano, że nie zasługuje na przesadną ekspozycję. Zwrot nastąpił jednak wraz z nadejściem stylu industrialnego, który zawładnął także sercami Polaków. Styl industrialny wyróżniają duże, wysokie przestrzenie oraz użycie typowo przemysłowych materiałów, takich jak beton, kamień, metal, czy szkło.

 
Mówię okno, myślę aluminiumJednym z głównych dylematów, który stoi przed inwestorami domów jednorodzinnych jest wybór odpowiedniego materiału, z którego będą zbudowane okna. Miłośnicy nowoczesnych i minimalistycznych projektów coraz częściej sięgają po konstrukcje wykonane z aluminium, a takie swoimi parametrami nie tylko dorównują tym „tradycyjnym” (wykonanym z PCV lub drewna), ale w wielu aspektach znacznie je przewyższają.

 
Nowy dom, bezpieczna stolarkaDom Bezpieczny zakończył kolejną akcję społecznościową pod hasłem #KluczDoBezpieczeństwa. To już kolejna inicjatywa programu, której celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w kwestii własnego bezpieczeństwa. W akcjach wzięło dotychczas udział ponad 200 000 uczestników.

 
Przyłącza zimnej wody w zestawach„W zestawie taniej” – pod tym hasłem firma FERRO wprowadziła do sprzedaży praktyczne komplety do podłączania zimnej wody, przeznaczone dla instalatorów, projektantów instalacji i firm wykonawczych.

 

Firma ALUPROF S.A., wychodzc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wzbogacia swoj ofert o nowy system rolet materiaowych. Produkt cechuje prostota i elegancja. Jego aluminiowa konstrukcja i starannie dopracowane detale zapraszaj do wiata nowoczesnego designu.

 KRISPOL, producent kompletu stolarki dla domu, proponuje komfortowe sposoby sterowania bram garaow.

 Perlatory s najbardziej podstawow i zarazem najprostsz form oszczdzania wody. Najlepsze efekty mona jednak osign, kiedy rozwizania techniczne wykorzystywane s w subie estetyki. Jedynie w ten sposb mona zamieni zwyke mycie rk w zachwycajce dowiadczenie i wanie takie zaoenie przywiecao projektantom perlatora MIKADO. To rewelacyjna innowacja, ktra z pewnoci Ci oczaruje, a Twoim doniom zapewni niebywae doznania: poczwszy od delikatnie przyjemnych po energicznie masujce.

 Napd METRO to poczenie mocy, pikna i niezawodnoci, zaprojektowane w zgodzie z osigniciami najnowoczeniejszych technologii. Od teraz dostpny jest take w wersji io.

 Mylc o remoncie mieszkania, rzadko bierzemy pod uwag wymian okien, poniewa ich zuycie nie rzuca si w oczy. Okazuje si jednak, e okno moe wyglda jeszcze cakiem niele nawet, gdy dawno stracio swoje waciwoci izolacyjne czy funkcjonalne. Aby stwierdzi, czy nasze okna osigny ju kres efektywnej eksploatacji, trzeba przyjrze si ich szczelnoci, funkcjonalnoci oraz wytrzymaoci.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio