Reklama


MAT. BUD. - KATEGORIE

Drzwi MB-104 Passive z certyfikatem Passive House Institute w DarmstadtSystem okienno-drzwiowy MB-104 Passive firmy ALUPROF otrzymał drugi  certyfikat Certified Passive House Component. Tym samym prestiżowy Passive House Institute w Darmstadt (PHI) potwierdził, że zarówno okna, jak i drzwi wykonane w systemie MB-104 mogą być stosowane w budownictwie pasywnym (do tej pory certyfikat obejmował ramy okienne).

 
OKNOPLAST wprowadza inteligentne okna, drzwi i rolety sterowane głosowoSterowanie głosem to nowa funkcja w systemie automatyki domowej Smart Home od Grupy Oknoplast. Innowacyjna funkcjonalność dotyczy takich produktów jak okna, drzwi, rolety czy tarasowe drzwi przesuwne.

 
Nowość w ofercie KRISPOL - okleina Beton 2Beton to jeden z najbardziej powszechnych materiałów używanych w budownictwie. Przez lata uważano, że nie zasługuje na przesadną ekspozycję. Zwrot nastąpił jednak wraz z nadejściem stylu industrialnego, który zawładnął także sercami Polaków. Styl industrialny wyróżniają duże, wysokie przestrzenie oraz użycie typowo przemysłowych materiałów, takich jak beton, kamień, metal, czy szkło.

 
Mówię okno, myślę aluminiumJednym z głównych dylematów, który stoi przed inwestorami domów jednorodzinnych jest wybór odpowiedniego materiału, z którego będą zbudowane okna. Miłośnicy nowoczesnych i minimalistycznych projektów coraz częściej sięgają po konstrukcje wykonane z aluminium, a takie swoimi parametrami nie tylko dorównują tym „tradycyjnym” (wykonanym z PCV lub drewna), ale w wielu aspektach znacznie je przewyższają.

 
Nowy dom, bezpieczna stolarkaDom Bezpieczny zakończył kolejną akcję społecznościową pod hasłem #KluczDoBezpieczeństwa. To już kolejna inicjatywa programu, której celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w kwestii własnego bezpieczeństwa. W akcjach wzięło dotychczas udział ponad 200 000 uczestników.

 
Przyłącza zimnej wody w zestawach„W zestawie taniej” – pod tym hasłem firma FERRO wprowadziła do sprzedaży praktyczne komplety do podłączania zimnej wody, przeznaczone dla instalatorów, projektantów instalacji i firm wykonawczych.

 

Firma ALUPROF S.A., wychodzc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wzbogacia swoj ofert o nowy system rolet materiaowych. Produkt cechuje prostota i elegancja. Jego aluminiowa konstrukcja i starannie dopracowane detale zapraszaj do wiata nowoczesnego designu.

 KRISPOL, producent kompletu stolarki dla domu, proponuje komfortowe sposoby sterowania bram garaow.

 Perlatory s najbardziej podstawow i zarazem najprostsz form oszczdzania wody. Najlepsze efekty mona jednak osign, kiedy rozwizania techniczne wykorzystywane s w subie estetyki. Jedynie w ten sposb mona zamieni zwyke mycie rk w zachwycajce dowiadczenie i wanie takie zaoenie przywiecao projektantom perlatora MIKADO. To rewelacyjna innowacja, ktra z pewnoci Ci oczaruje, a Twoim doniom zapewni niebywae doznania: poczwszy od delikatnie przyjemnych po energicznie masujce.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio