Reklama


KATALOG FIRM

Somfy

Marywilska 34
03-228 Warszawa
mazowieckie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa

SOMFY – to światowy lider w zakresie systemów inteligentnego sterowania i automatyki do bram, rolet i żaluzji w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Somfy od lat opracowuje rozwiązania, które wprowadzają domy na poziom Internetu Rzeczy. Łączy ze sobą jednym systemem różne urządzenia, zmieniając domy na całym świecie w komfortowe i bezpieczne „domy inteligentne”.

Technologia stworzona przez Somfy posiada wysoce bezpieczny klucz szyfrujący, unikatowy dla każdej instalacji. Dzięki temu pozwala na bezpieczne komunikowanie się produktów, gwarantując optymalny poziom bezpieczeństwa serwerów, na których przechowywane są dane Somfy. To dlatego wysoką jakość oraz bezpieczeństwo produktów firmy Somfy ceni 220 milionów użytkowników i 30 000 klientów branżowych na całym świecie

Firma powstała w 1960 roku w Cluses we Francji. Międzynarodowy zasięg działalności obejmuje 160 oddziałów w 60 krajach na całym świecie, zatrudniając 8000 pracowników.


  Odsłon: 230
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Joomla SEF URLs by Artio
no prescription drugs } Canadian pharmacy online sorry.