Reklama


KATALOG FIRM

Usługi Remontowo Budowlane BRG

Usługi Remontowo Budowlane BRG Pienkowskiego
02-667 Warszawa
Mazowieckie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Robert
Telefon: 502551484

Strategią przedsiębiorstwa BRG jest świadczenie usług remontowych na poziomie umożliwiającym spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanych towarów, a także stosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Dbamy o to aby prace remontowo budowlane były realizowane profesjonalnie i zgodnie z terminem. Wybór materiałów uzgadniamy z klientem.
Zajmujemy się remontami mieszkań, domów , przedsiębiorstw i pozostałych obiektów w całym zakresie wykonywania usług remontowo budowlanych. Rozwiązujemy także problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń, jak również usuwaniem różnego typu dokuczliwych usterek. Wykonujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów cechuje duża precyzja i pomysłowość. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantuje fachowość i terminowość dostarczanych przez naszą firmę usług.Mamy przystępne ceny i wysoką jakość usług. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzymy i uczciwie wycenimy prace. Zapewniamy najlepszą jakość popartą 20 letnią praktyką i rozstanie z uśmiechem. Każde zlecenie realizujemy skutecznie, rzetelnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, że udzielamy 2-letnią gwarancję.


  Odsłon: 870
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Joomla SEF URLs by Artio
no prescription drugs } Canadian pharmacy online sorry.